top of page

so 03. 6.

|

Březnice

Gulášování 2023

Opět po roce je tu akce pro milovníky jídla, obzvláště GULÁŠE.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Gulášování 2023
Gulášování 2023

Čas a místo

03. 6. 2023 13:30 – 04. 6. 2023 23:50

Březnice, Sadová, 262 72 Březnice, Česko

Informace o události

Jde o soutěž amatérských týmů ve vaření gulášů. 

Vařit budou staré známé týmy z minulých ročníků, ale i vy se můžete přihlásit. Chuť nejlepšího pokrmu vyhodnotí jako vždy odborná porota. Bude se udělovat tradičně i „cena diváků“, ve které rozhodují návštěvníci, který guláš jejich chuťové pohárky uspokojil nejvíce. Soutěžní týmy si mohou „vyvařit“ zajímavé ceny, ale o to primárně nejde. Nejlepší na tom všem bude vzájemné setkání, jedinečné zážitky, sobotní pohodička a dobré jídlo…

Celodenní program na starém kluzišti nezahrnuje jen vaření, ale taky pivní soutěže pro dospělé, zábavu pro děti a živou hudbu k tanci i poslechu.

Pro děti letos zahraje divadlo Šapitó Pásmo pohádek – 3 klasické pohádky v netradičním, kejklířském podání. Po divadle navíc žonglérský workshop aneb „staňte se žongléry během několika minut“. Čeká vás hromada žonglérských rekvizit a zábava pro celou rodinu.

Celé odpoledne bude k dobré pohodě hrát Muzika Zdendy Maršíka. A večer přebytečná kila nabraná degustací gulášů vytančíte na zábavě se skupinou La Sklerosa.

Vstupné jako takové se neplatí, celý program je zdarma. Pokud budete chtít ochutnávat guláše, zakoupíte si na místě žeton v hodnotě 30,- Kč/1 degustační porce.

Sdílet na sociálních sítích

bottom of page