top of page

Rockfest Březnice 

"Rokáč" naše vlajková loď , naše první akce vůbec, která sahá svojí historií až do roku 2004. Jak už název napovídát, tento festival je zaměřen na rockovou hudbu všech stylů od energického punku přes tvrdý metal po klidné tóny blues-rocku. Nepotrpíme si ale na serepetičky kolem, a soustředíme se na line-up. Původně celodenní festival se přeformoval v čistě večerní akci a o to intenzivnější je hudební prožitek.

Jako každý rok přicházíme s naším Rockfestem v Březnici letos se můžete těšit na 4 kapely:

 

Kurtizány z 25. avenue - pražská rocková kapela přijede se svým novým albem "Honzíkova cesta", které nahrála po dlouhé studiové odmlce. 

Cela pro Klárku - tito Strakoničtí punkáči k nám přivezou punk-rock pro každého pogaře z okolí.

Herdek Filek - Strakonická skupiny Herdek Filek, která se snaží se střídat harcorové a metalové momenty se zemitými funkovými groovy a ani parodie na „umělé lidovky“ jí není cizí. 

Rusty Strings - další banda z jihu, která nás roztancuje svým blues-rock'n'roll  

FB_RFB2022.png

RFB 2022 

Historie

2004

PA280206xx.jpg

-námi zvaný rok 0, první akce, v Březnici se narodil fest a začala se psát historie. Podium z lešenářských trubek, místní kapely, aparatura od Gentiany, zvučící Vláďa Motyka který byl velký zastánce nápadu upořádat fest, to byl rok 2004. Výtěžek byl využit pro další ročníky a na úpravy plácku, kde měl později vzniknout skatepark. 

bottom of page